Aj keď si to mama možno nedokáže predstaviť, spanie v spacáku a táborenie je veľmi príjemné, pohodlné a hlavne je to strašná sranda!

Spacák je super! Spí sa v ňom veľmi dobre. Je v ňom teplo a podľa toho, ako sa zazipsuje, si môžete kontrolovať teplotu. Spanie v spacáku na tábore, v stane teepee, kde môže horieť indiánsky ohník, nás približuje k naším hrdinom z kníh a filmov, ktorí prežívali veľké dobrodružstvá a aj preto je táborenie v stane a spanie v spacáku veľká zábava a zážitok!

Okrem spacáku je dobré si zobrať z domu karimatku, deku, vankúšik, prípadne svojho plyšáka, ktorý môže táborové spanie zažiť s vami!

Už nemusíte závidieť indiánom a iným rozprávkovým hrdinom ich príbehy a dobrodružstvá, u nás ich môžete zažiť spolu zo super kamošmi a vedúcimi, ktorí vám radi pomôžu prežiť krásne chvíle a táborový život!

Ale pozor, nejeden táborník sa tak zblížil so svojím spacákom, že aj po návrate z tábora sa ho nechcel vzdať a spával doma v izbe na zemi. Poniektorí dokonca táborili na balkóne a jedlo sa rozhodli prijímať len zo svojho ešusu!

Komu raz préria a táborenie  učaruje, už sa ho nikdy nevzdá!