Turnusy letného tábora 2021

Rozhodnite sa už teraz, ako, kedy a s kým strávite nezabudnuteľné chvíle budúceho leta!

Keď to už viete, tak neváhajte, volajte, píšte a dajte nám vedieť, že aj vo vašom srdci žije indiánsky duch!

Vyplňte svoju online prihlášku a čo najskôr si rezervujte miesto v tábore na leto 2021!

Ak máte radi koníky a jazdenie, pridajte sa do jazdeckého tábora, ktorý bude v novej sezóne oddelený a deti budú ubytované priamo pri koňoch. Deti v tomto tábore budú mať viac samostatného programu zameraného na jazdenie, starostlivosť a pobyt pri koňoch!

Tábor je určený pre deti od 6 rokov!

Rezervujte si miesto v tábore jednoducho online:

Turnusy letného indianskeho tábora 2021

Turnus Začiatok Koniec Cena
1.Turnus 30.6.2021 streda* 10.7.2021 sobota 11 dní – 239Eur /229 Eur
2.Turnus 10.7.2021 sobota 20.7.2021 utorok 11 dní – 239Eur /229 Eur
3.Turnus 20.7.2021 utorok 30.7.2021 piatok 11 dní – 239 Eur
4.Turnus 30.7.2021 piatok 9.8.2021 pondelok 11 dní – 239 Eur
5.Turnus 9.8.2021 pondelok 19.8.2021 štvrtok 11 dní – 239Eur /234 Eur
6.Turnus 19.8.2021 štvrtok 29.8.2021 sobota 10 dní – 219Eur /189 Eur

* Tábor začína posledný deň školského roku v podvečerných hodinách medzi 17:00 – 18:00 hod. Odchod autobusu z BA je o 14:30hod. Z KE o 14:00 hod.

Jazdecké hodiny v tábore 2021

Chcete sa v lete preháňať prériou na chrbte svojho obľúbeného tátoša? Máte radi koníky a chcete pri nich stráviť krásnych 11 dní?

Pridajte sa k nám na indiánske jazdecké hodiny!

Vyberte si jednu tri alebo sedem jazdeckých hodin, ktoré strávite s našími inštruktormi v sedle. Okrem samotného jazdenia pod dozorom skvelých inštruktorov s bohatými skúsenosťami a trénerskými zručnosťami si zároveň si vychutnáte atmosféru tábora pri našich stajniach, kde sa budete o naše koníky aj starať a pokiaľ bude v noci pekne, môžeme aj prenocovať na sene pri našich tátošoch. Zaspávať budete pri zvukoch konských kopýt a chrumkania sena! Celé dni môžete tak stráviť v spoločnosti týchto nádherných zvierat!

Náš mini ranč je súčasťou táboriska, na ktorom sa koná indiánsky tábor a všetci účastníci príplatkového jazdeckého tábora sú súčasťou indiánskeho tábora a budú mať spoločný program, ubytovanie a stravovanie a budú začlenený do všetkých spoločných udalostí tábora.

Počas programu našich tradičných aktivít budú účastníci jazdeckého tábora tráviť čas jazdením a starostlivosťou o kone alebo ak budú mať už odjazdené svoje hodiny, môžu sa pridať na tradičné aktivity v našom indiánskom tábore!

Program: Táborníci v Jazdeckom Tábore absolvujú počas tábora jednu, tri alebo sedem štyridsať minútových hodín jazdenia s inštruktorom, ktorý ich individuálnym spôsobom povedie k zlepšeniu svojich jazdeckých schopností. Tieto hodiny môžu byť aj rozdelené, podľa potreby a schopností jazdcov. Deti, ktoré budú súčasťou jazdeckého tábora, budú mať rôzne spoločné aktivity.

Cena tábora sa skladá z poplatku za indiánsky tábor, a poplatku za jazdecký tábor vo výške:
– ‪Jedna jazdecká hodina – 24 Eur‬
– ‪Tri jazdecké hodiny – 55 Eur‬
‪- Jazdecký tábor – ucelený program siedmych jazdeckých hodín – 109 Eur‬. 
Neodjazdené zaplatené hodiny je potrebné stornovať emailom alebo telefonicky. V prípade veľmi nepriaznivých okolností počasia, extrémny dážď alebo horúčavy, je storno v plnej výške. V prípade odmietnutia jazdenia jazdcom v určený čas, nie je možné hodiny stornovať.

11 Rád bez ktorých neobjednávajte tábor pre svoje deti!

Stiahnite si na svoj email PDF článok s jednástimi dôležitými radami a informáciami na ktoré myslieť pred tým, ako sa rozhodnete pre kúpu tábora.

Všeobecné zmluvné podmienky

VŠEOBECNÉ ZMLUVNÉ PODMIENKY ÚČASTI NA ZÁJAZDOCH CESTOVNEJ KANCELÁRIE  BOOMERANG A REKLAMAČNÝ PORIADOK

Garantujeme stopercentné vrátenie poplatku pri chorobe dieťaťa, alebo odhlásenia sedem dní pred nástupom!

Všeobecné zmluvné podmienky účasti na zájazdoch cestovnej kancelárie BOOMERANG a reklamačný poriadok (ďalej len Všeobecné podmienky) sú platné pre všetky zájazdy, pobyty a služby cestovného ruchu organizované cestovnou kanceláriou BOOMERANG. Všeobecné podmienky CK BOOMERANG sú neoddeliteľnou súčasťou Zmluvy o obstaraní zájazdu (ďalej iba zmluvy o zájazde), ktorú CK BOOMERANG uzatvára s objednávateľom zájazdu. Podpisom zmluvy objednávateľ potvrdzuje, že tieto informácie a podmienky sú mu známe, uznáva ich a súhlasí s nimi.

 

Čítať ďalej