# Zimný lyžiarsky tábor

Lyžovačka ako sa patrí

S úžasnou partou, ktorú poznáte z leta.

#Jesenný tábor 2023

Jesenný tábor ’23

Pokračovanie nazabudnuteľného príbehu z leta

# DEVÄŤ NOCÍ A DESAŤ DNÍ

PRÁZDNINY V TÁBORE

Nové priateľstvá a letné bláznovstvá!

# ŽIVOT V TEEPEE - TÁBORENIE V PRÍRODE

KONE A JAZDENIE

Pridajte sa v tábore na hodniny jazdenia s našimi  skvelými jazdeckými inštruktormi!

# WAMPUMOVÉ ZNAČKY, PIERKA A COUP

TÁBOROVÉ POCTY A ODMENY

Kždý turnus žije svojím jedinečným príbehom kmeňa Rozprávačov príbehov – Wičhowoyáke Oyáte!

Tábor začína už o:

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)

Pre deti od 6 do 17 rokov. Sedem turnusov celé leto!

Jesenný indánsky tábor 2023

Letné prázdniny v indiánskom tábore sú už už za nami, to však neznamená, že si nemôžeme užiť kopec zábavy aj na jeseň. Pripravili sme preto pre vás jesenný indiánsky tábor. Preto ak ste sa nenabažili dostatočne leta pridajte sa k nám a zažite indiánsku prériu trochu inak a možno ešte lepšie.

Zimné lyžiarske tábory 2024

Cez deň na svahu s najlepšou partiou a večer pri krbe alebo pri filme. Vlastný rozvoz mikrobusom, skvelé ubytko, strava aj na svahu. K tomu skvelá pohoda, dobrá muzika, hry, vedúci ktorých poznáte z letných táborov. Pripravili sme lyžiarske tábory, kde si užijete šport na snehu a super kamarátov!

Letný indiánsky
tábor 2024

Letné prázdniny v indiánskom tábore sú už legendárne. Staňte sa aj vy na pár dní indiánskym hrdnom či hrdinkou a rozprávkovou bytosťou v dobrodružnom indiánskom svete. Stany teepee, život v prírode, úžasní vedúci, najlepšia partia, táborenie uprostred slovenskej divočiny, kone!

Ďakujeme za krásne leto 2023!

Vybrali sme pre vás zopár referencíí našich táborníkov!

Syn bol na vašom indiánskom tábore po druhý rok. Keďže veľmi nemáme možnosť „odložiť deti“ k starým rodičom, každoročne trávia deti časť prázdnin aj v táboroch. Indiánsky tábor opäť ,ako minulý rok, patril k favoritom leta – čo je dôležité – nielen pre nás ako rodičov, ale i pre syna. Celučký rok o ňom hovoril, celý rok rád a veľa naňho spomínal. Jedna z prvých viet bola opäť – „O rok idem zas!!!“

Ďakujem, že robíte pre deti zážitkové prázdniny, že umožníte zažiť deťom iné chvíle, iné možnosti, iné zážitky…

Danka

Prvý tábor, ktorý sa synovi páčil tak, že ani nepotreboval volať domov. Po príchode na miesto stretnutia vystúpil z auta a už som ho nevidela. Okamžite zapadol medzi kamarátov. Po návrate sám a s nadšením rozprával o zážitkoch, o kamarátoch, o vedúcich.

Alexandra

Syn (11) byl na táboře poprvé a navíc takhle daleko! (Bydlíme v Praze). Přijel nadšený a jěště po 3 týdnech o tom nepřestal mluvit. Ví určitě, že pojede příští rok a jednou se chce stát vedoucím.

Silvie

Tábor je vhodný aj pre domasedov, hundrošov, lenivcov a večných unudencov. Naše decká si našli super kamošov a zopakovali si tábor po štvrť raz 🙂

Kika

Syn do svojich 11tich odmietal akékoľvek tábory a už vôbec nie „prespávacie“, takže tento rok išiel prvýkrát- dobrovoľne nasilu? No a záver?

Bol nadšený, „tábor bol super a s novými kamarátmi sa dohodli, že sa budúce leto opäť stretnú na rovnakom mieste“?

Linda

Deti tam išli už druhým rokom a znova sa im veľmi páčilo pretože prekypovali zážitkami aj s kamarátmi, ale rovnako pochvalovali veducich a program. Určite plánujú prísť znova a možno raz aj ako vedúce.

Rasťo