Si pripravený/á vstúpiť do našej svorky ?

Už aj tvoje myšlienky smerujú k letu plného skvelých zážitkov ?

Staň sa tiež hrdinom, ktorý zachráni každý večer tým, že vyčaruje teplo domova. Ktorý sa nebojí temnoty nočných latrín, pofúka každú ranku a pohladí detskú dušu.

„Poď medzi nás a odmeníme ťa skvelými zážitkami, trvácimi priateľstvami a skvelou zábavou s deckami.“

Sme veľmi radi, že ste si vybrali práve náš tábor a že spolu s nami chcete aj vy zažiť ďalšie letné indiánske dobrodružstvo „Na prérie a do lesov!“. Byť vedúcim v stanovom indiánskom tábore je úžasná skúsenosť, pretože priateľstvá, ktoré vznikajú u nás na prérii sú v mnohom odlišné ako za bežných okolností. Pokiaľ s niekým táboríte v divočine ste odkázaný jeden na druhého a na silu kolektívu, ktorý ako jeden celok prekonáva nástrahy prírody, počasia, ale aj každodenných táborových úloh. Pokiaľ s niekým zdielate radosti a strasti takéhoto pobytu, nikdy na svojich spolu-vedúcich nezabudnete!

Prichádza ďalšie leto a s ním sa nezadržateľne blíži aj naša jedinečná príležitosť opäť sa stretnúť pri táborovom ohníku uprostred našej najdrahšej prérie v strede Európy, na pláňach Svätojánskej lúky. Tak neváhajte, vypustite dymové signály, potešte svoje indiánske duše a pridajte sa k nášmu indiánskemu dobrodružstvu aj toto leto!!!

Tento ďalší výnimočný rok, plný prekvapení, starých stretnutí a návštev, sme pre vás pripravili šesť turnusov počas celého leta a je len na vás, pre ktorý sa rozhodnete. Každý turnus bude mať 11 dní a v každom z nich budete mať možnosť zažiť jedinečné príbehy, priateľstvá a dobrodružstvá. Kto sa rozhodne stráviť v našom indiánskom svete viac ako jeden turnus, nebude ľutovať!

TurnusZačiatokKoniec
1.Turnus29.6.2019 sobota9.7.2019 utorok
2.Turnus9.7.2019 utorok19.7.2019 piatok
3.Turnus19.7.2019 piatok29.7.2019 pondelok
4.Turnus29.7.2019 pondelok8.8.2019 štvrtok
5.Turnus8.8.2019 štvrtok18.8.2019 nedela
6.Turnus18.8.2019 nedela28.8.2019 streda

Vyplň prihlášku a staň sa jedným z nás!

Ak si starý táborník a tvoje srdce už bije pre prériu tak vyplň prihlášku pre vedúcich z minulých rokov.

Ak si u nás ešte nebol, ale pociťuješ absenciu prírody a divokých zážitkov, tak vyplň prihlášku pre nových vedúcich.

Pokiaľ ťa žiaden divoký mustang nezhodí z chrbta a nie si zranený v koni, tak vyplň prihlášku pre jazdeckého inštruktora.

Si osôbka, ktorá nám s úsmevom podá polievočku a za chladných dní nás zohreje čajíkom? Či technický vedúci jazdiaci na kovovom tátoši bieleho muža?