Online prihláška – jednoduché prihlásenie do tábora

Napriek aktuálnej situácii sme presvedčení, že tábory budú prebiehať normálne.

Prihláška do nášho tábora je online formulár, ktorý zároveň slúži ako zmluva o obstaraní zájazdu medzi Vami – objednávateľom a našou cestovnou kanceláriou.

Akonáhle formulár vyplníte a odošlete, na Váš email, ktorý uvediete vo formulári príde automatické potvrdenie prijatia prihlášky, spolu s jej kópiou.

V prihláške je potrebné vyplniť základné informácie o účastníkovi tábora, zákonnom zástupcovi, zdravotné a dietné informácie ako aj praktické informácie ohľadne platby, dopravy a príplatkového jazdenia na koňoch.

Platba

V prihláške si môžete zvoliť formu platby nasledovne:

 • Celá platba prevodom do siedmych dní.
 • Splátky podľa vlastného uváženia. Počet splátok a výšku prosím uveďte do poznámok k platbe.
 • Odložená platba – platba v termíne, ktorý vám vyhovujem lepšie. Pri odklade platby viac ako mesiac vás prosíme o uhradenie zálohy za tábor vo výške 50 Eur.

Doprava

Organizujeme spoločnú dopravu v smere z Bratislavy aj z Košíc v cene 28 Eur obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nasledovne:

 • Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom – Kremnica – Tábor NPDL
 • Košice – Prešov – Poprad – Liptovský Mikuláš – Ružomberok – Martin – Turčianske teplice – Tábor NPDL
 • V prípade, že nie ste rozhodnutí napíšte nám mail, najmenej 7 dní pred turnusom ako ste sa rozhodli s dopravou. V opačnom prípade budeme rátať, že využijete individuálnu dopravu.

Jazdenie

V našom tábore je možné priplatiť si hodiny jazdenia, alebo ucelený jazdecký program, ktorý prebieha počas tábora a voláme ho „Jazdecký tábor“. Každá hodina prebieha ako 40 minútová výučba v čistom čase, pod dozorom jazdeckej inštruktorky, podľa individuálnej úrovne vyspelosti jazdca.

 • Jedna jazdecká hodina – 24 Eur
 • Tri jazdecké hodiny – 55 Eur
 • Jazdecký tábor – ucelený program siedmych jazdeckých hodín – 109 Eur

Storno podmienky

 • Žiadne storno v prípade ochorenia účastníka.
 • Žiadne storno v prípade zrušenia účasti sedem dní pred nástupom do tábora.

Potrebujete poradiť, alebo máte otázky?

Napíšte nám a my sa Vám ozveme!

Všeobecné zmluvné podmienky

VŠEOBECNÉ ZMLUVNÉ PODMIENKY ÚČASTI NA ZÁJAZDOCH CESTOVNEJ KANCELÁRIE  BOOMERANG A REKLAMAČNÝ PORIADOK

Garantujeme stopercentné vrátenie poplatku pri chorobe dieťaťa, alebo odhlásenia sedem dní pred nástupom!

Všeobecné zmluvné podmienky účasti na zájazdoch cestovnej kancelárie BOOMERANG a reklamačný poriadok (ďalej len Všeobecné podmienky) sú platné pre všetky zájazdy, pobyty a služby cestovného ruchu organizované cestovnou kanceláriou BOOMERANG. Všeobecné podmienky CK BOOMERANG sú neoddeliteľnou súčasťou Zmluvy o obstaraní zájazdu (ďalej iba zmluvy o zájazde), ktorú CK BOOMERANG uzatvára s objednávateľom zájazdu. Podpisom zmluvy objednávateľ potvrdzuje, že tieto informácie a podmienky sú mu známe, uznáva ich a súhlasí s nimi.

 

Čítať ďalej