Vyber si svoju cestu a vyhraj!

Termín: 4.10.2019 – 6.10.2019

Kedysi dávno pradávno keď bol náš prerijný svet ešte v začiatkoch, zmenila sa jedna nočná hra pre veľkých na ozajstný boj. V noci, uprostred prepadu mimo tábora a v chase z toho čo sa deje, našiel sa jeden odvážny mladý muž, ktorý svojim umom, rozvahou a statočnosťou odhalil protivníka a ukoristil mu jeho tomahawk. (Viac si môžete dočítať v príbehu o Boji o náčelníkov tomahawk)

Od tých čias usporiadúvame na jeseň veľkú hru pre dospelých a mládež – Boj o náčelníkov Tomahawk. Každý víťaz tejto trofeje naozaj získa náčelnícky tomahawk a veríme, že s ním ako aj s touto poctou bude dlho zdobiť náš tábor svojím vzorom a odhodlaním ku krásnym táborovým činom.

Pridajte sa k nám aj tento rok na skvelý víkend, kde stretnete množstvo táborových priateľov a zabojujte na jednej z ciest o tomahawk. Prihlásiť sa môžete aj ako líška – nemusíte sa zapojiť do boja.

Vek: od 15 rokov

Program:

Samotný boj začne až v sobotu po zotmení, ale na Turčeku strávime celý vikend od piatku do nedele. V piatok večer začneme uvítacou párty pri krbe, kde si pochutnáme na spoločnom jedle a po úvodnom slove organizátorov strávime čas voľnou zábavou. V sobotu ráno nás čaká  príprava na samotný boj. Prejdeme si spolu okolie a oboznámime sa s terénom a možnými úskaliami večerného boja. Nebude chýbať klasika ako „Bum bum si mŕtvy“ a daľšie prekvapenia organizátorov. Po chutnom obede  a odpočinku si spravíme oddychovú aktivitu – veľké spoločné ručné práce – batikovanie tomahawkových tričiek a výroba iných indiánskych predmetov. 

Po ľahkej predvečeri  sa presunieme na táborisko kde začne samotný boj. 

Večer a v noci náš čaká spoločná hostina a zábava v Nature. V nedeľu sa rozúčime a boj o náčelnický tomahawk ukončíme spoločným brančom – obedoraňajkami.

Ubytovanie:

Podľa toho ako sa kto cíti, môžete si zvoliť ubytovanie spolu s plnou penziou v rekreačnom stredisku Natur (vlastný spacák podmienkou)  od piatku do nedele v cene 35 Eur, alebo môžete samostatne táboriť na táborisku a uhradiť iba účastnícky poplatok 15 Eur.

Čo zo sebou?

Ak budete ubytovaný v Nature, budete potrebovať spacák a oblečenie do jesenného počasia. V prípade, že budete chcieť táboriť na táborisku, je potrebné mať so sebou tábornícke vybavenie v rátane stanu a všetkého nutného na pobyt v prírode. K dispozícii bude na tábore kuchynka a po dohode je možné si postaviť aj típí.

Ak máte čas a chuť, možte prispieť svojou troškou na sobotňajšiu hostinu, a priniesť niečo veselé pre ostaných spolubojovníkov! Wašté!

Doprava:

Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek asistenciu s dopravou, uveďte to prosím v prihláške a my sa budeme snažiť Vám vyjsť v ústerty.

Kontakt: Vietor  – tel: 0904 981322, email: info@indiani.sk

Tešíme sa na vás!

Organizačný tím Tomahawk 2019

 

 

 

Boj o tomahawk začína už o:

0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec