V  Bratislave je zraz je o 10:00 hod. v deň odchodu za bránou štadiónu Inter za obchodným centrom Polusom - pri zadnom vchode do Polusu. Autobus bude označený ceduľkou CK Boomerang. Kontakt na pána šoféra je: p.Prokop - 0949 888 333. Ak ste poplatok za dopravu neplatili na účet, prosíme vás uhraďte ho priamo dopravcovi vo výške 25 Eur.
 
V Košiciach bude pristavený mikrobus medzi 12:00 a 12:30 pred NAY Elektrodomom na Trolejbusovej ulici. Ak ste poplatok za dopravu neplatili na účet, prosíme vás uhraďte ho priamo dopravcovi vo výške 25 Eur.
 
Začiatok tábora je o 14:00 hod. na Kremnických Baniach priamo pri Strede Európy. Budú vás tam čakať naši vedúci spolu s našou zdravotníčkou, ktorý preberú vaše dieťa, všetky veci, zdravotné prehlásenie a kópiu kartičky poistenca.
 
Tábor začína spoločnou vychádzkou do okolia tábora, kde zároveň začína táborový program. Deti budú zo sebou potrebovať malý ruksačik s fľašou na pitie a malou desiatou. Deti budú prichádzať do tábora okolo 17:00. Všetky veci budú deťom prevezené do tábora, kde si ich neskôr nájdu a ubytujú sa.