Novinky v našom tábore v lete 2017
 
Každý rok sa na našom táborisku pribudne zopár nových a vylepšených vecí a inak tomu nebude ani toto leto!
 
Už sa nesmierne tešíme ako si znovu oblečieme naše táborové šortky a košele bez rukávov a vybehneme na našu najdrahšiu prériu aby sme sa vybláznili a zahrali so super kamošmi a kamoškami!
Najdôležitejšia úprava nášho tábora v roku 2017 prichádza v podobe drevených podlážok pod všetky stany. Vzhľadom na to, že v stanoch táboríme celé leto - 6 turnusov umiestnime všetky teepee v ktorých budú bývať deti na pevnú drevenú podložku, ktorá stan odizoluje od vlhkosti a zabráni vzniku prachu alebo blata. Veríme že táto úprava prinesie všetkým táborníkom väčší komfort v našom tábore.
 
Najmladšie deti korytnačky a medvede nebudú mať v teepee otvorený oheň, ale malú plechovú piecku. A to hlavne kvôli bezpečnosti. Dúfame že od roku 2017 budú mať naši najmenší indiáni o trochu menej prepálených ponožiek :D
 
Okrem ďalších úprav v jedálni a v našej pizzérii budeme mať v roku 2017 úplne nový Malý Snem. Lavičky na Malom Sneme nám súžili dlho a krásne, ale prišiel ten čas vrátiť ich Veľkému Duchovi, poďakovať sa a vystrúhať nové. A keď to už budeme robiť tak upravíme aj celé prostredie Malého Snemu!
 
Nová úprava na táborisku na ktorú sa tešia mnohý vedúci je naša nová strelnica. V spolupráci s blízkou farmou umiestnime do priestoru strelnice balíky so slamou a pred ne umiestnime nové terče. Na strelnici pribudnú dva stoly ne streľbu zo vzduchoviek a stojany a držiaky na streľbu z luku.
 
Ako každý rok, aj tohto roku pribudne v tábore množstvo materiálu na všetky aktivity a už teraz sa veľmi tešíme na každú jednu z nich!
 
Veríme že sa tešíte aj vy a tak neváhajte a hopsa hej sa vyplniť prihlášku!
 
Vaši vedúci!