Novinky v našom tábore v lete 2017
 
Každý rok sa na našom táborisku pribudne zopár nových a vylepšených vecí a inak tomu nebude ani toto leto!
 
Už sa nesmierne tešíme ako si znovu oblečieme naše táborové šortky a košele bez rukávov a vybehneme na našu najdrahšiu prériu aby sme sa vybláznili a zahrali so super kamošmi a kamoškami!
Čítať ďalej

Každý z nás má rád to svoje domáce jedlo - od maminky! Každé dieťa v tábore je zvyknuté na trošku iné stravovanie, ale v našom tábore je pár vecí, ktoré nemôžete mať nikde inde!

Táborový bylinkový čaj
 
Keď sa ráno hlavný vedúci McGyver zobudí a vybehne na prériu porozprávať s havranom, ktorý letí ponad tábor, cestou pozbiera čerstvú mätu, materinu dúšku, medovku a rôzne ďalšie dobré zeliny. A kým sa deti dostavia na raňajkU, z kuchyne sa šíri krásna vôňa táborového čajíku z čerstvých a sušených byliniek, ktorý je zakaždým trošku iný, ale zakaždým jedinečný tak ako sa to dá len uprostred kremnických hôr v čase leta, v čase prázdnin!
Čítať ďalej
Aké sú prednosti pobytu dieťaťa v tábore?
 
Pre mnohých rodičov je predstava detského tábora spojená s ich vlastným detstvom, v ktorom možno zažili ešte “pioniersky tábor”, kde bolo detí ako maku, vedúcich viac zaujímal ich vlastný program, jedlo bolo vojenské a ubytovanie sparťanské. A nie je sa čomu čudovať. Nájdu sa aj dnes ešte čudné tábory - obzvlášť tie veľmi lacné, kde jednoducho daná organizácia v tej cene nemôže byť schopná priniesť kvalitných vedúcich, priestory a program.
 
Náš detský tábor, tak ako dnes už mnoho iných, samozrejme čerpá z moderných zdrojov a prístupov k tomu čo ponúknuť deťom v tábore a dni v tábore sú vyplnené a možnosťami, hrami, programami, ale hlavne ľuďmi, ktoré spôsobia to, že vaše dieťa nebude chcieť odísť a bude vám doma ešte dlho rozprávať zážitky z tábora.
 
Tak prečo vlastne poslať dieťa do tábora?
Čítať ďalej

 

11 Rád bez ktorých neobjednávajte tábor pre svoje deti!

 

 
 
 
 
 
 
 

Naše ďaľšie tábory 2017

 

Camp NATUR 2017!

Tábor v Rekreačnom Stredisku Natur v Turčeku pre rýchlobežky ale aj tým čo sa im nič nechce! Vychutnajte si 15 rôznych táborových aktivít, výlet do Kremnice, výbornú táborovú atmošku zo super vedúcimi! Zahráte si táborové hry, ktoré nenájdete nikde inde ako napríklad vybíjanú GA-GA, ale aj netradičné športy ako ringo!

Kliknite na obrázok a pozrite si viac na našej webstránke www.campnatur.sk !

 

 

Sing And Rock - Hudobný Tábor

Staň sa aj ty hudobnou hviezdou v jedinečnom tábore, v ktorom je hlavným programom hudba, spev a hra na hudobné nástroje. V tábore Sing&Rock hráme  všetky hudobné žánre, ktoré nás potešia!

Pridajte sa k nám na letný tábor 2017!

www.singandrock.sk