Jazdecký tábor NPDL 2017

 

Chcete sa v lete prehnáňať prériou na chrbte svojho obľúbeného tátoša? Máte radi koníky a chcete pri nich stráviť krásnych 11 dní? Pridajte sa ku nám na indiánsky ranč! Celé dni môžete stráviť v spoločnosti týchto nádherných zvierat! Budete sa o ne starať, budete jazdiť pod dozorom skvelých jazdcov s bohatými skusenosťami a trénerskými zručnosťami a zároveň si vychutnáte atmosféru indiánskeho tábora a zaspávať budete pri zvukoch konských kopýt a chrúmania sena!

 

Čaká vás nezabudnuteľných 11 dní v spoločnosti výborných priateľov a majestátnych koní uprostred krásnej prírody v čarovnom prostredí nášho indiánskeho tábora!

 

Náš ranč je súčasťou táboriska na ktorom sa koná indiánsky tábor a všetci účastníci Jazdeckého Tábora NPDL 2017 budú mať spoločný program s našim Indiánskym táborom. Budú začlenený do všetkých spoločných hier a programu.

 

Počas programu našich tradičných aktivít budú účastníci Jazdeckého Tábora tráviť čas jazdením a starostlivodťou o kone, alebo ak budú mať už odjazdené svoje hodiny, pridajú sa na tradičné aktivity v našom indiánskom tábore!

 

 

Program: Táborníci v Jazdeckom Tábore absolvujú počas tábora jednu, tri alebo sedem štyridsať minutových hodín jadenia s inštruktorom a v ostatných blokoch sa môžu zúčastniť buď starostlivosti o kone, alebo  ktorejk oľvek našej tradičnej aktivity, ktorá bude v ten den otvorená!

 

Ubytovanie: Všetky deti v jazdeckom tábore budú ubytované spolu s detmi v indiánskom tábore. Všetci táborníci budú potrebovať svoj 

spacák a aj karimatku!  

 

Strava, hygiena, zdravotná starostlivosť a všetky ostatné aspekty tábora sú spoločné s indiánskym táborom.

 
 
Cena tábora sa skladá z poplatku za indiánsky tábor, a poplatku za jazdecký tábor vo výške:
- ‪Jedna jazdecká hodina - 19 Eur‬
- ‪Tri jazdecké hodiny - 50 Eur‬
‪- Jazdecký tábor - ucelený program siedmych jazdeckých hodín - 99 Eur‬.
 
Tábor spĺňa všetky náležitosti, zákony ako aj poistenie Cestovnej Kancelárie Boomerang s.r.o. Môžete využiť aj možnosť mesačných splátok tak ako vám to vyhovuje!
 
 

 

Čo si zobrať so sebou?