Krásne leto plné priateľstva a zábavy od roku 1995!

Prichádza ďalšie leto a s ním sa nezadržateľne blíži aj naša jedinečná príležitosť opäť sa stretnúť pri táborovom ohníku uprostred našej najdrahšej prérie v strede Európy, na pláňach Svätojánskej lúky. Tak neváhajte, vypustite svoje dymové signály, potešte svoje indiánske duše a pridajte sa k nášmu indiánskemu dobrodružstvu aj toto leto!!!

Tento ďalší výnimočný rok, plný prekvapení, starých stretnutí a návštev, sme pre vás pripravili šesť turnusov počas celého leta a je len na vás, pre ktorý sa rozhodnete. Každý turnus bude mať 11 dní a v každom z nich budete mať možnosť zažiť jedinečné príbehy, priateľstvá a dobrodružstvá. Kto sa rozhodne stráviť v našom indiánskom svete viac ako jeden turnus, nebude ľutovať!

Turnusy tábora

1. Turnus    1.7.2017  -   11.7.2017

2. Turnus   11.7.2017 -   21.7.2017

3. Turnus   21.7.2017 -   31.7.2017

4. Turnus   31.7.2017 -   10.8.2017

5. Turnus   10.8.2017 -   20.8.2017

6. Turnus   20.8.2017 -   30.8.2017

Rozhodnite sa už teraz, ako, kedy a s kým strávite nezabudnuteľné chvíle tohto leta! Keď to už viete, tak neváhajte a volajte, píšte, kričte a bežte k nám, a dajte vedieť, že vo vašom srdci žije indiánsky duch, ktorý vás volá NA PRÉRIE A DO LESOV!!!

Prečo si toto leto vybrať indiánsky tábor?

- 10 nocí a jedenásť dní detskej rekreácie v prírode,
- termíny počas celého leta na indiánskom táborisku pri Strede Európy - Kremnické Bane,
- trinásť tradičných táborových aktivít, ktoré budú vedúci otvárať počas táborových dní! Každé dieťa si môže vybrať na ktorú aktivitu pôjde, s akou partiou kamarátov a s ktorým vedúcim!

- celotáborová hra v duchu indánskeho príbehu, ktorú deti hrajú a získavajú pocty a ocenenia,
- super program a zábava vďaka nášmu skvelému tímu vedúcich z našej organizácie, nami školení a vybraní, ktorí sú zárukou vynikajúcej atmosféry a programu
,
- kvalifikovaný personál - jedinečný mladí ľudia, ktorí robia skvelú zábavu a starajú sa o svojich mladších bratov a sestry,
- na jedného vedúceho/animátora pripadá iba 6 detí a v každom teepee bývajú spolu s deťmi aj dospelý vedúci/animátori
- kvalifikovaný zdravotník
 24 hod. denne
- strava 5x denne v rátane pitného režimu: veľké raňajky, desiata, obed, olovrant večera, k dispozíci je stále čaj, alebo malinovka,
- výlet na kupalisko v Kremnici
, kde ochutnáme kofolu bieleho muža, omočíme plavky a opalime nohy!
- možnosť využiť spoločnú dopravu v smere z Bratislavy, alebo Košíc za 25 Eur obojsmerne
,
- možnosť využiť platbu formou mesačných splátok
- cena turnusov od 169 Eur - menej ako 17 Eur na deň,

 

11 Rád bez ktorých neobjednávajte tábor pre svoje deti!

 

 
 
 
 
 
 
 

Kliknite sem na prihlášku!

 

 

 

 

Vitajte na prérii 2017

Wičhówoyake Oyáte - Národ rozprávačov príbehov

Vitajte do čias tak vzdialených a zahmlených, že len najstarší z najstarších si môžu pamätať príbehy našich pradedov a prastarých mám. Uchýľte sa aj vy ku nám do vyhriateho teepee, nasiaknutého dymom malého ohníka a posvätného kalumetu, ktorým zohrievame nielen telo, ale aj myseľ, a oslavujeme každý deň prežitý v lone prekrásnej prírody medzi priateľmi.

Ponorte sa s nami do čarovného sveta rozsiahlej zelenej prérie a prekrásnych smrekových lesov a započúvajte sa do slov, ktoré šumia vo vetre a do príbehov, ktoré ševelí tráva a zurčiaci potôčik.

Vitajte do sveta, kde Vás ohúria mýtické postavy z čias dávnych, pradávnych, keď bola zem ešte mladá a ľudia neboli jedinými tvormi čo vedeli rozprávať. Z čias, keď ešte mnoho ľudí rozumelo reči zvierat a s radosťou s nimi klebetilo o všetkom, čo a kde sa na prérii dialo. Vitajte do čias, keď sa vedia zvieratká meniť na ľudí a ľudia na zvieratká a všetky bytosti ešte nie sú hotové, ešte len vznikajú, hory, lesy a rastlinky podľa vôle Veľkého Ducha.

Na našej čarovnej indiánskej prérii zastal čas a náš národ - Wičhówoyake Oyáte -"Národ rozprávačov príbehov" sa každé leto vracia na svoje táborisko, aby znovu nachádzal starobylé príbehy. Aby znovu prežíval mýtické udalosti, lovy, hry, indiánske vojnové chodníčky, pierka odvahy a múdrosti. Ale aj indiánske lásky a priateľstvá, ktoré prežívajú aj v tom našom obyčajnom svete!

Vstúpte a ponorte sa s nami do nevšedných zážitkov a príbehov indiánskeho života. Zabudnite na každodenný zhon... prisuňte sa bližšie k ohňu a počúvajte krásne zvuky indiánskej píšťaly ovešanej orlími pierkami a pestrými gorálkami... Počúvajte príbehy, ktoré sa rozprávajú na našej prérii a určite sa aj Vám v oku mihne svet, o ktorom ste už tak dávno snívali...

Staňte sa aspoň na pár dní v roku ozajstnými indiánmi a rozprávkovými bytosťami... a vydajte sa s nami na prérie a do lesov